Azyl - Logo

W skrócie

Obsługa imprez masowych: tak

Obszar: cała Polska, zagranica
 

Azyl dla Biznesu > Catering
Catering

Catering Wrocław Catering Wrocław Jesteśmy kurierami dobrego smaku zapakowanego w apetyczne potrawy. Potrafimy dostarczyć je w każde miejsce i dla każdej grupy osób.

Od małego przyjęcia, poprzez ekskluzywny raut po dużą masową imprezę. Od jedzenia w styropianowych pudełkach po prawdziwe uczty w tak prestiżowych i wymagających wnętrzach, jak np. muzeum architektury.

Lubimy udowodniać, że dobre jedzenie może nam towarzyszyć wszędzie, nawet tam, gdzie nie ma warunków, by przyrządzić choćby przyzwoitą herbatę. Nazywamy to skromnie – cateringiem.

Inni nazwaliby to cudem.

Nie boimy się przekraczać żadnych granic – również tych państwowych. Dostarczaliśmy już nasze potrawy nawet na Słowację. Możemy sobie na to pozwolić, bo dysponujemy najwyższej klasy sprzętem cateringowym.

Potrafimy przy tym zadbać o szczegóły – nie przygotujemy dań wymagających noża dla gości, którzy zmuszeni będą jeść na stojąco.

I co najważniejsze – pozostawiamy po sobie tylko dobre wspomnienia, całą resztę zabieramy ze sobą, zacierając wszelkie ślady niezapomnianej uczty.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

mapa

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
English (United Kingdom)Polish (Poland)