Azyl - Logo

W skrócie

Doświadczenie – około 200 imprez rodzinnych, w tym wesel, komunii

Możliwość przygotowania imprezy w domu klienta

Liczba miejsc w Restauracji w tym w pięknej przeszklonej oranżerii - 78

Liczba miejsc w Grill Barze: 120

Możliwość zorganizowania imprezy w plenerze (namiot)

Dowolna aranżacja, także menu

Porady konsultanta

Liczba miejsc w hotelu: 38 miejsc

Możliwy transport: 8-osobowy mercedes Viano

Azyl dla Ciebie > Uroczystości rodzinne
Uroczystości rodzinne

komunie wrocław

Uroczystości rodzinne Uroczystości rodzinne Często pojawiają się w życiu takie chwile, w których rodzina powinna być razem i cieszyć się swoją bliskością.

Są to najczęściej wydarzenia radosne, gdy razem świętujemy przełomowy moment życia któregoś z jej członków.

W takich momentach nikt nie chce być kelnerem lub kucharzem, bo praktycznie nie może wówczas uczestniczyć w tym rodzinnym święcie. Wśród wielu rodzinnych uroczystości, które zasługują na niezwykłą oprawę jest przyjęcie z okazji Komunii św. To nie tylko jeden z najważniejszych dni w życiu młodego człowieka, ale także niezwykłe przeżycie dla jego najbliższych.

W stworzeniu wystawnego obiadu trzeba wnieść wiele wysiłku i czasu. I tu właśnie pojawia się wyzwanie dla naszego zespołu, który przystępuje do pracy według prostego planu zdejmowania wszelkich obowiązków i ciężarów związanych z organizacją przyjęcia. Wpisz komunia Wrocław a przekonasz się, że dzięki Azylowi będzie ona niezapomniana i rodzinna.

Dbamy zarówno o stronę cateringową, jak i o odpowiednio dopasowany wystrój wnętrz. Wymyślamy i proponujemy cały wachlarz ciekawych menu, tak by dopasować się do rodzinnych upodobań. Wspólnie zastanawiamy się nad najlepszym miejscem, wybierając pomiędzy nobliwym wnętrzem naszej restauracji, ciepłą i swojską atmosferą Grill Baru i romantyczną scenerią ogrodu z mostkiem, stawem i małą wysepką.

Po prostu robimy wszystko, by cała rodzina mogła zająć się tylko sobą.

 

mapa

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
English (United Kingdom)Polish (Poland)