Azyl - Logo

Ludzie z pasją

Troszczymy się, aby na naszych stołach pojawiały się wyłącznie potrawy najwyższej jakości. Składniki zamawiamy u sprawdzonych dostawców. Naszym pracownikom zapewniamy nowoczesne stanowiska pracy, rodzinną atmosferę i dobre wynagrodzenie. Stale się rozwijamy. W naszym zespole zawsze znajdzie się miejsce dla ludzi z talentem, którzy chcą wraz z nami realizować pasje kulinarne.

Jeżeli nasza filozofia jest Ci bliska, jesteś profesjonalistą, dołącz do naszego Zespołu. Bliższe informacje pod numerem telefonu 601 26 27 26

zespol.jpg

Azyl od Kuchni > Praca w Azylu

Jeśli pracować to tylko w dobrym zespole!

Azyl to nie tylko wyjątkowe miejsce. To przede wszystkim wyjątkowi ludzie, którzy tworzą Zespół Zajazdu Azyl. Cenimy uczciwość, rzetelność i zapał do działania. Doskonalimy nasz warsztat biorąc udział w kursie językowym i szkoleniach fachowych. Mamy do dyspozycji aktualne czasopisma branżowe i literaturę.

Dlaczego warto pracować w Azylu?

W Azylu praca kelnera jest bardzo ważna i doceniana. Sprzedaje on to, co cały zespół obmyśla i wytwarza. Jest naszym łącznikiem z klientem. Dba o to, by klient był zadowolony z pobytu w naszym obiekcie.
Nasz zespół składa się z doświadczonych kelnerów i kelnerek, dla których liczą się wysoka jakośc usług i możliwości rozwoju. W ten sposób możemy organizowć wesela, bankiety i pikniki firmowe dla bardzo wymagających klientów.

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych

U nas osoby z niewielkim doświadczeniem w branży, mogą wiele skorzystać. Zawsze zapewniamy niezbędne przeszkolenie, a dla ambitnych kursy języków obcych - angielskiego, niemieckiego i francuskiego.

Ceń swój czas i dobrze zarabiaj!

Dobra praca zasługuje na dobre wynagrodzenie. W Azylu pracujemy efektywnie. Racjonalnie zarządzamy naszym czasem. Nasi klienci są zadowoleni, wracają do nas, zamawiają imprezy. Dlatego możemy dobrze zarabiać. Azyl to miejsce gdzie nasze umiejętności są doceniane.

Pracuję w zespole z sympatycznymi ludźmi, mam możliwość uczenia się od najlepszych i dobrze zarabiam! Praca tutaj, to dobra decyzja.

Masz niewielkie doświadczenie w branży i chcesz doskonalić się w zawodzie? Tutaj nauczysz się od najlepszych tego, czego nie uczą w żadnej szkole. Szukasz pracy z perspektywami? Zadzwoń pod numer 601 26 27 26 lub napisz do nas maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i dowiedz się jak dołączyć do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

English (United Kingdom)Polish (Poland)