HOTEL AZYL

Poznaj nasz hotel

Hotel Azyl jest oddalony od Wrocławia zaledwie o kilkanaście kilometrów, a jego otoczenie stanowi rozległy teren zielony, zaaranżowany tak, by móc się całkowicie zrelaksować.


Otaczający Hotel ogród to miejsce szczególnie lubiane przez odwiedzających nas Gości. Wyjątkowego uroku nadaje mu niewielki staw z podświetlaną fontanną, nad którym znajduje się drewniany mostek, prowadzący na zieloną wysepkę. Wygląd ogrodu zmienia się wraz z porami roku, zachęca do spacerów i rozmów na świeżym powietrzu. Zieleń sprzyja także dziecięcym zabawom. Do dyspozycji najmłodszych Gości są huśtawki, zawieszone na drzewach hamaki oraz małe drewniane domki.

 

IMPREZY W AZYLU

Zorganizuj swoje przyjęcie u Nas

Planujesz przyjęcie weselne, ślub w plenerze, imprezę rodzinną czy po prostu integrację dla pracowników? Dobrze trafiłeś! Zaproponujemy Ci ogromną Altanę Kwiatową na śluby w ogrodzie, elegancką restaurację na imprezy rodzinne, drewniany domek z kominkiem na imprezę integracyjną oraz ogromny ogród na pikniki i spacery. Organizujemy zarówno małe imprezy dla najbliższego grona rodziny i znajomych, jak i pikniki firmowe na 400 osób.

 


ZOBACZ WIĘCEJ


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Zobacz jakie imprezy zorganizujesz w Azylu

+48 71 391 32 90

+48 71 391 32 90

ul. Popiełuszki 26, 55-080 Kąty Wrocławskie

pracujemy całą dobę


HOTEL

Poznaj nasz hotel i znajdź u nas swój Azyl


O HOTELU

HOTEL

POKOJE

HOTEL

KONFERENCJE

IMPREZY

ZAREZERWUJ POKÓJ
 • Dziękujemy z całego serca za  zorganizowanie przyjęcia. Po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowolenia z pełnego profesjonalizmu personelu w tym szczególnym dniu Naszej Córeczki. Panie kelnerki bardzo pomocne, kompetentne  i zawsze uśmiechnięte. Goście byli zachwyceni, jedzenie przepyszne, idealnie doprawione oraz przepięknie podane. Kącik dla dzieciaczków był rewelacyjnym rozwiązaniem, to był strzał w 10 :). Dzieciaki były zachwycone, oczywiście rodzice też. Wszystko przygotowane idealnie, na wysokim poziomie jak zawsze. Bardzo dziękujemy.

  Sylwia, przyjęcie z okazji chrzcin kwiecień 2017
 • Zawsze będziemy wracać.  Uwielbiamy Państwa kuchnię i klimat na grillu.

  Zbigniew, urodziny kwiecień 2017
 • Dziękujemy, dania były pyszne i rosół lepszy niż na weselu. Będziemy wracać.

  Iwona, przyjęcie z okazji chrzcin kwiecień 2017
 • test test

  TestTYM ŻYJE AZYL

Najnowsze wpisy na FB