KONFERENCJE I SZKOLENIA

Hotel AZYL to duży, stale rozwijający się Zespół Pracowników


Sami dużo się szkolimy by ciągle podnosić swoje kwalifikacje, więc dobrze znamy potrzeby w zakresie organizacji szkoleń i konferencji.
 

Z naszą ofertą wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów, którzy chcieliby aby uczestnicy ich szkoleń mieli zapewnione jak najlepsze i najbardziej komfortowe warunki do poszerzania wiedzy.

W Hotelu AZYL zorganizować można małe spotkanie szkoleniowe dla 5-10 osób w kameralnej klimatyzowanej sali lub większe spotkanie od 12 do 50 osób w wyjątkowej sali szkoleniowej z widokiem na ogród. W obu przypadkach zapewniamy wszystko, co potrzebne jest aby sprawnie przeprowadzić zajęcia. Przez cały czas do dyspozycji osób biorących udział w szkoleniu jest bufet kawowy z ciastami, kolorowymi kanapkami, przekąskami warzywnymi lub orzechami – do wyboru. A na specjalne życzenie także napoje witaminizowane i energetyzujące. W przerwie zaoferować możemy atrakcyjne zestawy lunchowe: tradycyjne, wegetariańskie lub dietetyczne.

W sezonie letnim polecamy relaks na świeżym powietrzu: spacery po ogrodzie, grę w siatkówkę oraz wieczorne biesiady w klimatycznej sali kominkowej.

Dodatkowym atutem Hotelu Azyl jest przestronny parking mieszczący nawet pięćdziesiąt aut oraz dogodny dojazd do obiektu.

Zaoferować możemy również nocleg dla uczestników spotkania w komfortowych pokojach hotelowych.

Nasza zaskakująca sala szkoleniowa w ogrodzie sprawia, że ludzie błyskawicznie wchłaniają wiedzę.

 

galeria

 

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN


 

 

  


imprezy@hotelazyl.wroclaw.pl, hotelazyl@gmail.com

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola