OD KUCHNI

Magię miejsca tworzą ludzie

OD KUCHNI

 

MAGIĘ MIEJSCA TWORZĄ LUDZIE

Istotą naszej pracy, jest rozumienie potrzeb innych ludzi. Dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do relacji międzyludzkich w naszej firmie. Skłócona rodzina nigdy nie będzie w stanie zgotować przyjaznego przyjęcia swoim gościom. Niezgrany zespół nie stworzy swoim Klientom odpowiedniego klimatu do wypoczynku.  Naszym Klientom zawsze okazujemy szacunek i zaufanie. W ten sam sposób traktujemy Współpracowników i konkurencję..

PASJA PODWAJA ENERGIĘ

Na każdym stanowisku zatrudniamy dwie osoby: pracownika i jego pasję. Dzięki temu jest nas więcej i potrafimy osiągać lepsze efekty. Co najważniejsze PASJA oczekuje specyficznego rodzaju wynagrodzenia. Jest nim SATYSFAKCJA z dobrze wykonanej pracy. Na szczęście mamy jej całkiem spore zasoby.
Rozumiemy również i nie ukrywamy, że wszyscy pracujemy dla pieniędzy, jednak ten sam nominał banknotu może mieć różną wartość emocjonalną w zależności od okoliczności, w jakich został wypracowany. Nie ma przyjemniejszego sposobu zarabiania niż praca, która często niepostrzeżenie przeradza się w zabawę.
Cenimy siłę talentu. Każdej osobie przydzielamy takie zadania, w jakich czuje się najlepiej. Dlatego jeśli coś robimy, to robimy to bardzo dobrze.

NASZ ARSENAŁ TO WIEDZA

Dzisiejszy świat zmienia się niemal z dnia na dzień. Dlatego też ciągle zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy wiedzę. Dzięki tej wiedzy i doświadczeniu możemy podejmować się najtrudniejszych zadań. Każde wyzwanie wzbogaca nas o nowe pomysły na usprawnienie naszej pracy. Nigdy nie eksperymentujemy na Klientach – proponujemy im tylko skuteczne rozwiązania , często sprawdzone na własnej skórze.

KLIENT

Klient kupuje od nas satysfakcję, komfort i dobre samopoczucie. Potrzeb emocjonalnych nie można zaspokoić wyłącznie dobrami materialnymi. Dlatego też dużą wagę przywiązujemy nie tylko do jakości naszych usług hotelowych i gastronomicznych, ale również do kultury obsługi Klienta. Jej podstawą są elastyczność, etyka i pozytywne emocje. Każdego klienta witamy z uśmiechem i jesteśmy otwarci na jego uwagi i potrzeby. Dotrzymujemy słowa, a gdy cokolwiek robimy, dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Razem tworzymy miejsce, w którym Azyl znajdują podróżni, zakochani i ludzie biznesu.

DOŁĄCZ DO NAS:

TU JESTEŚMY:

ul. Popiełuszki 26, 55-080
Kąty Wrocławskie

NAPISZ DO NAS:

recepcja@hotelazyl.pl

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 71 391 32 90

i

SPRAWDŹ OFERTĘ:

Oferta specjalna

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Telefon: +48 71 391 32 90

Recepcja hotelowa 24h: recepcja@hotelazyl.pl
Rezerwacja stolika: restauracja@hotelazyl.pl
Organizacja imprez: imprezy@hotelazyl.pl
Organizacja wesel: wesela@hotelazyl.pl

Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna Władysław Kapitaniec Sp. k.
ul. Popiełuszki 26, 55-080 Kąty Wrocławskie

NIP: 8961389411
REGON: 020099537

 
RECEPCJA 24h

RESTAURACJA CZYNNA:
od poniedziałku do soboty > od 7.00 do 21.00
w niedzielę > od 7.00 do 20.00
Śniadania > od 7.00 do 12.00
CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ?
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA:

Zgody

2 + 5 =

Podanie danych osobowych w powyższym formularzu jest równoznaczne z zapoznaniem się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez administratora Państwa danych osobowych tj.  spółkę Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kątach Wrocławskich. Dane osobowe przetwarzane będą w celu identyfikacji nadawcy, obsługi zgłoszenia oraz marketingu bezpośredniego i udostępnienia informacji handlowej. Zgody udzielone w związku z marketingiem bezpośrednim wykraczającym poza treść zapytania można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność przetwarzania przed ich wycofaniem. W związku z przetwarzaniem danych przysługuje Państwu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowa informacja dostępna jest w Polityce Prywatności.