AZYL Hotel & Restauracja

Poznaj nas

Hotel Azyl jest oddalony od Wrocławia zaledwie o kilkanaście kilometrów, a jego otoczenie stanowi rozległy teren zielony, zaaranżowany tak, by móc się całkowicie zrelaksować.

Otaczający Hotel ogród to miejsce szczególnie lubiane przez odwiedzających nas Gości. Wyjątkowego uroku nadaje mu niewielki staw z podświetlaną fontanną, nad którym znajduje się drewniany mostek, prowadzący na zieloną wysepkę. Wygląd ogrodu zmienia się wraz z porami roku, zachęca do spacerów i rozmów na świeżym powietrzu. Zieleń sprzyja także dziecięcym zabawom. Do dyspozycji najmłodszych Gości są huśtawki, zawieszone na drzewach hamaki oraz małe drewniane domki.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

recepcja@hotelazyl.wroclaw.pl

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola

ul. Popiełuszki 26, 55-080 Kąty Wrocławskie

pracujemy całą dobę


HOTEL

Poznaj nasz hotel i znajdź u nas swój Azyl


ZAREZERWUJ POKÓJ
 • Dziękujemy z całego serca za  zorganizowanie przyjęcia. Po raz kolejny jesteśmy bardzo zadowolenia z pełnego profesjonalizmu personelu w tym szczególnym dniu Naszej Córeczki. Panie kelnerki bardzo pomocne, kompetentne  i zawsze uśmiechnięte. Goście byli zachwyceni, jedzenie przepyszne, idealnie doprawione oraz przepięknie podane. Kącik dla dzieciaczków był rewelacyjnym rozwiązaniem, to był strzał w 10 :). Dzieciaki były zachwycone, oczywiście rodzice też. Wszystko przygotowane idealnie, na wysokim poziomie jak zawsze. Bardzo dziękujemy.

  Sylwia, przyjęcie z okazji chrzcin kwiecień 2017
 • Zawsze będziemy wracać.  Uwielbiamy Państwa kuchnię i klimat na grillu.

  Zbigniew, urodziny kwiecień 2017
 • Dziękujemy, dania były pyszne i rosół lepszy niż na weselu. Będziemy wracać.

  Iwona, przyjęcie z okazji chrzcin kwiecień 2017
 • Witam serdecznie, na początku chciałabym bardzo podziękować, oczywiście wszystko odbyło się bez zastrzeżeń. Sala elegancko przystrojona. Dania bardzo smaczne, ciasta, tort również bardzo dobre. Gościom smakowała zupa gulaszowa, chlebek, wędlina. Jeśli chodzi o obsługę to Panie były miłe i spełniały każde życzenie, wszystko odbywało się sprawnie. Myślę, że duże znaczenie miała pogoda, możliwość wyjścia do ogrodu, dzieci mogły skorzystać z atrakcji, jakie były dla nich przygotowane. Wszyscy goście byli pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni, a to chyba najlepsza ocena przyjęcia. Ja bardzo się cieszę, że mogłam skorzystać z Państwa usług, myślę (...)

  Urszula, wesele maj 2017TYM ŻYJE AZYL

Najnowsze wpisy na FB