KONFERENCJE I SZKOLENIA

Zimowe konferencje w super cenie!

Jeśli planujesz spotkanie o charakterze twórczym, wymagające otwarcia się, podczas, którego pracownicy będą poszukiwali nowatorskich rozwiązań i świeżych pomysłów – zorganizuj je w Azylu.

U nas znajdziesz idealną przestrzeń.
 
Kolejne szkolenie? Wyjazd na konferencję? Zwykła strata czasu. Kilka godzin spędzonych w mało wygodnych warunkach, bez możliwości wyjścia na zewnątrz.
Tak pomyśli większość pracowników, którzy mieli już okazje uczestniczyć w takich wydarzeniach.
 
Niechęć, wymówki i próby odmowy – z tym często borykają się firmy wysyłające swoich pracowników na szkolenia.
I trudno się dziwić.
 
Choć samo szkolenie może być bardzo interesujące i merytorycznie dobrze przygotowane, to doświadczenia uczestników często są złe. Szkolenia często kojarzą się z wielogodzinnym siedzeniem w ciasnych i dusznych pomieszczeniach, bez dostępu do naturalnego światła, w otoczeniuniewygodnych mebli.
 
Chcemy to zmienić! Chcemy by Wasi pracownicy chętnie uczestniczyli w szkoleniach. Żeby wynieśli z nich jak najwięcej wiedzy oraz tylko dobre wspomnienia!
 
Szkolenia czy konferencje prowadzone są na różne sposoby. Czasami są to tradycyjne spotkania, coraz częściej jednak spotkania takie mają charakter twórczy i kreatywny, a trenerzy używają podczas nich mnóstwa nowatorskich technik. Udany proces szkoleniowy w większości jest zasługą trenera, który ma pobudzić kreatywne myślenie uczestników, zachęcić ich do wspólnej pracy czy często zintegrować.
Decyzja o wyborze Sali szkoleniowo-konferencyjnej może nastręczać trudności. Oferta sal jest bardzo szeroka. A jak wiadomo wybór odpowiedniego miejsca na szkolenie może przesądzić o jego sukcesie.
 
Czym Azyl wyróżnia się na tle konkurencji?
 
To przede wszystkim jego świetna lokalizacja, położenie w otoczeniu pięknego ogrodu, z dala od miejskiego zgiełku, pyszna kuchnia i serdeczna obsługa.
 
To co znajdziesz w Azylu, a co sprawi, że Wasze spotkanie będzie udane:
 • Nowoczesna, duża sala – odpowiednia przestrzeń sprzyja pracy zespołowej
 • Dostęp do światła dziennego – niezwykle istotne dla dobrego samopoczucia i energii życiowej
 • Usytuowanie sali w otoczeniu ogrodu – sprzyja w osiąganiu lepszych rezultatów szkolenia. Daje okazję do swobody i wypoczynku. Sprzyja chwilom wytchnienia, nieformalnym kontaktom uczestników
 • Świetna lokalizacja i duży bezpłatny parking – uczestniczy nie będą zawracać sobie głowy, jak dojechać, gdzie zaparkować, tylko skupią się na tym, co podczas szkolenia najważniejsze – na wiedzy irozwoju
 • Bufet kawowy - kawa to stały i nieodzowny element każdego szkolenia, u nas dostępna cały dzień; pyszna i aromatyczna, podana w towarzystwie drobnych, słodkich przekąsek będzie świetnym urozmaiceniem przerw w szkoleniu
 • Pyszna kuchnia – proces uczenia jest bardzo wyczerpujący, wymaga ciągłego uzupełniania energii. I to na pewno zapewni lunch w naszej Restauracji. Pyszny, dobrany do potrzeb uczestników, podany w komfortowych warunkach w Sali restauracyjnej lub na świeżym powietrzu.
 • Serdeczna obsługa – dbająca o komfort uczestników. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Otwarta na potrzeby Twoje i Twoich pracowników.
 
Lokalizacja obiektu:
 • Bliska odległość od Wrocławia i autostrady A4 – każdemu i z każdego kierunku łatwo będzie dojechać
 • Możliwość dojazdu i dostępność środków komunikacji publicznej
 • Łatwość zlokalizowania obiektu przez uczestników
 • Odseparowanie od miejskiego zgiełku
 • Usytuowanie w otoczeniu pięknego ogrodu
 
Masz swoją własną salkę konferencyjną w firmie?
Pamiętaj, że sala o takim charakterze nie zapewni Twoim Pracownikom możliwości odseparowania się od codzienniści, a tym samym ograniczy ich kreatywność i chęć do przełamywania swoich barier.
Będzie idealna na zebranie firmowe, czy spotkanie nie wymagające pracy twórczej.
Jeśli planujesz spotkanie o charakterze twórczym, wymagające otwarcia się, przełamania wstydu i strachu, podczas, którego pracownicy będą poszukiwali nowatorskich rozwiązań i świeżych pomysłów – zorganizuj je w Azylu. U nas znajdziesz idealną przestrzeń.
 
Masz pytania? Jesteś zainteresowany rezerwacją terminu? Skontaktuj się z nami!
Dział Sprzedaży i Organziacji Imprez
+48 695 103 012
imprezy@hotelazyl.pl
 
 

imprezy@hotelazyl.wroclaw.pl, hotelazyl@gmail.com

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola