ROCZNICA ŚLUBU

Rocznica ślubu to świetna okazja do spędzenia czasu tylko we dwoje.

 

To też dobry moment, by powspominać te miłe chwile w gronie najbliższych i znajomych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz romantyczną kolacje we dwoje, czy będziesz chciał świętować w większym gronie, zorganizujemy to dla Ciebie. 

Miejsce przyjęcia będzie zależeć od jego charakteru. Na kolację we dwoje polecamy naszą restaurację, gdzie będziecie mogli spędzić czas w spokojnej i intymnej atmosferze. W lecie naszym Klientom zaproponować możemy randkę na naszej urokliwej, schowanej wśród zieleni wyspie. Pięknie zaaranżujemy stół i miejsce, tak by te chwile pozostały w pamięci na długo.

Jeśli zechcecie świętować w większym gronie, zaproponować możemy przyjęcie w restauracji lub drewnianych domkach w ogrodzie. Na jakikolwiek scenariusz się zdecydujecie możecie liczyć na naszą fachową i profesjonalną pomoc, a położenie Hotelu i Restauracji Azyl z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu pięknego o każdej porze roku ogrodu gwarantuje, że będziecie się u nas mogli cieszyć ciszą, spokojem i intymnością.

Na życzenie odpowiednio zaaranżujemy również pobyt w naszym Hotelu. Dostarczymy do pokoju świeże kwiaty i świece, zaserwować możemy szampana lub dobre wino, owoce czy drobne przekąski. A rano podamy śniadanie do łóżka.

Nasza obsługa zadba o Wasz komfort i dobre samopoczucie. Nie musisz szukać miejsca na romantyczny pobyt nigdzie daleko. Zaledwie 15 minut od Wrocławia znajdziesz azyl dla Was dwojga.

 

 

 

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN


 

 


 

W AZYLu znajdziecie to czego Wam potrzeba:

  • Położony z dala od zgiełku miasta
  • Piękny o każdej porze roku ogród zapewniający ciszę i spokój
  • Intymna atmosfera
  • Możliwość romantycznej kolacji w ogrodzie
  • Nocleg w specjalnie przygotowanym apartamencie
  • Dogodny dojazd
  • Miła i dyskretna obsługa

 

 

imprezy@hotelazyl.wroclaw.pl, hotelazyl@gmail.com

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola