ŚLUB W PLENERZE

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o ślubie plenerowym, nareszcie macie teraz taką możliwość.

 

Niezależnie czy planujecie małe kameralne przyjęcie czy duże huczne wesele, ślub na łonie natury zawsze jest czymś wyjątkowym.


Od 2015 roku Młode Pary mają możliwość samodzielnego wyboru miejsca własnego ślubu. Już nie musi to być kościół czy formalne mury Urzędu Stanu Cywilnego. Możecie sami wybrać plener ślubny i pobrać się w restauracji, na plaży, w ogrodzie czy nawet na własnym podwórku przed domem. Rezerwacja terminu, trochę formalności, odpowiednia wpłata i wybieracie sobie miejsce zaślubin. Teraz zostaje już tylko znalezienie wymarzonego miejsca.

Pleneru ślubnego nie musicie daleko szukać. W niedalekiej odległości od Wrocławia, z dala od zgiełku miasta znajdziecie wymarzone miejsce na taką uroczystość.

Zapraszamy do Hotelu Azyl!

W Azylu specjalnie dla Was przygotowaliśmy miejsce do zaślubin w plenerze. Piękna drewniana ślubna altana, zieleń ogrodu oraz białe krzesła tworzą idealny plener ślubny. Ołtarzyk dodaje uroczystości elegancji i powagi, a dach pozwala uchronić Gości od niechcianego deszczu. Dodatkowo białe, udekorowane kwiatami krzesła oraz długi, biały dywan nadają ceremonii niepowtarzalnego charakteru. Wszystko to z pewnością pozostanie na długi czas w pamięci wszystkich Gości.

Ale jest coś jeszcze...

Przygotowaliśmy dla Was szeroki wachlarz atrakcji dodatkowych zaczynając od grającego skrzypka, a kończąc na pięknie śpiewającej wokalistce operowej.

Po uroczystości Goście pomaszerują ścieżką wśród drzew na niezapomniane przyjęcie weselne do eleganckiej Restauracji Hotelu Azyl, a w przeszklonej oranżerii będą tańczyć do białego rana. Ugościmy Was gorącym, smacznym i ładnie podanym jedzeniem, a sprawna i uśmiechnięta obsługa sprawi, że Goście wyjadą zadowoleni.

Sprawdźcie jak zorganizować cudowny ślub w plenerze.

Podstawowe informacje:
  • Miejsce ceremonii: zadaszona altana
  • Miejsce zaakceptowane przez Urzędnika Stanu Cywilnego
  • Klimatyczny wystrój: biały lub czerwony dywan, dekoracja ze świeżych kwiatów, białe krzesła dla wszystkich gości
  • Romantyczna wyspa miłości, na której wszyscy Goście oraz Młodzi zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie
  • Ogród z podświetlaną fontanną do Waszej dyspozycji

 

 

SPRAWDŹ WOLNY TERMIN


 

  

 

Dlaczego warto?
  • Przeżywacie ceremonię ślubną w magicznym miejscu, które powstało specjalnie na takie okazje
  • Przyjęcie weselne organizujecie w sprawdzonej restauracji z 10 letnim doświadczeniem i bardzo dobrą opinią wśród klientów
  • Gwarantujemy doskonałą organizację ślubu oraz przyjęcia oraz opiekę doświadczonej konsultantki

     

 

wesele@hotelazyl.wroclaw.pl, hotelazyl@gmail.com

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola