Weselne promocje

Zorganizuj wesele w dobrej cenie!

Wynająć salę, znaleźć kucharki i kelnerki, zrobić dekorację, samodzielnie przystroić salę, a potem wszytsko posprzątać...  Bo tak przecież będzie taniej! Ale czy to na pewno lepsze rozwiązanie? Gdzie w tym wszystkim czas dla Was, czas na przygotowanie się do tego najważniejszego dnia w życiu? Gdzie w tym wszytskim czas i miejsce, żeby poczuć się wyjątkowo i zwyczajnie na chwilę przed tym najważniejszym dniem złapać przysłowiowy oddech...

 

Zatem, jeśli to nie jest rozwiązanie dla Was, nie musicie odkładać marzeń o ślubie i weselu jak z bajki na później. Wystarczy, że zdecydujecie się na nasze promocyjne terminy, a będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów i gratisów :).

 

ŚLUB I WESELE W ŚRODKU TYGODNIA!

Młode Pary coraz częściej decydują się na nietypowe rozwiązania. Na swój ślub wybierają już nie tylko lato, ale również zimę, już nie tylko piątki i soboty, ale równiez i inne dni w tygodniu. Zwłaszcza, jeśli są to dni w okolicach długich weekendów. A takich w kalendarzu nie brakuje. I tak zamiast tylko niedzieli, Wy i Wasi Goście możecie mieć 3 dni na odpoczynek po weselnych zabawach :). 

 

Kusząca perspektywa?

 

Dla Par, które zdecydują się na ślub w środku tygodnia - od poniedziałku do czwartku, w miesiącach od lipca do pażdziernika, mamy bardzo atrakcyjne zniżki:

 

> 50% RABATU na noclegi w częsci ekonomicznej naszego obiektu (6 pokoi)

lub

> Altana Ślubna W PREZENCIE

 

PIĄTKOWE WESELA

To już bardzo popularne rozwiązanie. Piątek, już na równi z sobotą, traktowany jest jako doskonały na organizację ślubu i wesela.

Tym bardziej powinna Was zainteresować nasza piątkowa promocja:

 

> 10% RABATU na weselne menu - w miesiącach od lipca do października

 

Nie dajcie sobie wmówić, że się nie da. Przekonajcie się, że z nami nie ma rzeczy niemożliwych. I, ze warto podążać za swoimi marzeniami. Bo mogą się spełnić.

 

Jesteście zainteresowani?

Skontaktujcie się z naszymi Konsultantkami Weselnymi i zapytajcie o szczegóły!

 

 

wesele@hotelazyl.wroclaw.pl, hotelazyl@gmail.com

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola