ZAMÓWIENIA ONLINE

Nowość w AZYLowej ofercie.

Drodzy Klienci!

Z myślą o Was i o Waszej wygodzie uruchamiamy zamówienia on-line.

Od teraz będziecie mogli wygodnie, z biura lub z domu zamówić posiłki z naszej restauracji. W systemie udostępmiany dania z aktualnej karty dań oraz wybrane przekąski i obiady z naszej oferty cateringowej.

 

 

 

ZASADY ZAMÓWIEŃ ONLINE:

Aby złożyć zamówienie należy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Nie trzeba zakładać konta w systemie zamówień. Jeżeli jednak chcielibyście Państwo dowiadywać się o nowościach w menu oraz promocjach dnia - zachęcamy do założenia konta i wyrażenia zgody na otrzymywanie wiadomości od nas na ten temat.

Realizacja zamówień odbywa się po dokonaniu płatności w systemie PayU.

 

Zamówienia dostępne są przez stronę:

>>> https://azyl.upmenusite.com/
 

 

DANIA NA WYNOS dostępne są z odbiorem własnym w Restauracji AZYL.

Restauracja AZYL oferuje również usługi cateringowe z dostawą i pełną obsługą, które można zamawiać w Dziale Organizacji Imprez, tel. 530 905 256

 

 

Restauracja AZYL jest czynna w godzinach od 7:00-21:00.

>>> od 9:00 do 12 realizujemy zamówienia na mini-catering – kanapki, przekąski i sałatki.

>>> od 11:00 do 20:20 przyjmujemy zamówienia na dania obiadowe.

 

Podczas składania zamówienia należy wybrać termin realizacji. Opcja „jak najszybciej” oznacza z reguły czas realizacji około 30 minut. Przy czym faktyczny czas realizacji zostanie podany przez kelnera po przyjęciu zamówienia. W przypadku dużego ruchu w restauracji czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie poinformowany.

Przyjmujemy zamówienia do zrealizowania na konkretny dzień i godzinę z wyprzedzeniem do 3 dni przez system zamówień online, lub z większym wyprzedzeniem przez Dział Sprzedaży i Organizacji Imprez tel. 530 905 25.

Opcja ZJEM NA MIEJSCU jest przewidziana dla osób indywidualny i grup. W przypadku lunchu biznesowego lub wycieczki Organizator może wybrać wcześnie dania i napoje oraz opłacić całość kartą przed przybyciem Gości. Potrzebę otrzymania faktury należy zgłosić przy składaniu zamówienia. Konieczne jest podanie ilości gości. Jeżeli jest potrzeba odświętnej dekoracji stołu, prosimy o zgłoszenie tego faktu obsłudze, pod numerem 71 391 32 92 (Restauracja) lub w komentarzu do zamówienia.

Złożone zamówienie należy opłacić przez system PayU, w przeciwnym razie nie zostanie przyjęte do realizacji.

W przypadku reklamacji lub rezygnacji z zamówienia zwrot pieniędzy na konto realizowany jest przez system PayU do 14 dni.

W celu zgłoszenia reklamacji dania na wynos klient zobowiązany jest dostarczyć reklamowany posiłek w celu wymiany na pozbawiony wady. W przypadku braku składnika dopuszczamy wysłanie wiadomość ze zdjęciem wadliwego posiłku, krótkim opisem wady oraz nazwiskiem zamawiającego na numer +48 530 298 953 lub mail: nawynos@hotelazyl.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni.

 

Zachęcamy do zamówień, do końca LUTEGO pierwsze zamówienie z rabatem 15%!

>>> https://azyl.upmenusite.com/

 

 

Zeskanuj kod i uzyskaj dostęp do menu online.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy@hotelazyl.wroclaw.pl, hotelazyl@gmail.com

NAPISZ DO NAS


Imię i nazwisko

Email


Telefon


Wiadomość


Wspaniale, Twoja wiadomość została wysłana!
Upsss... Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za jakiś czas!
Uzupełnij wymagane pola