ZAMÓWIENIA DAŃ ONLINE

Dania na miejscu lub na wynos, wygodne zamówienia przez Internet, płatność kartą.

JAK DZIAŁA ZAMAWIANIE DAŃ ONLINE W RESTAURACJI AZYL? :

 

W godzinach od 7:00 do 12.00 realizujemy zamówienia na mini-catering – kanapki, przekąski i sałatki, od 12:00 do 19:00 realizujemy zamówienia na dania obiadowe NA WYNOS. Dania lunchowe W RESTAURACJI zjecie od 12.00 do 16.00.  Zamówienie możesz złożyć do 3 dni wcześniej z opcją na wynos (odbiór własny) lub na miejscu ( oszczędność czasu w przypadku grup). Płatność kartą, w systemie PayU. Potrzebę otrzymania faktury prosimy zgłosić przy składaniu zamówienia.

Restauracja AZYL oferuje również usługi cateringowe z dostawą i pełną obsługą, które można zamawiać w Dziale Organizacji Imprez, tel. 530 905 256

Aby złożyć zamówienie należy podać adres e-mail oraz numer telefonu. Nie trzeba zakładać konta w systemie zamówień. Jeżeli jednak chcielibyście Państwo dowiadywać się o nowościach w menu oraz promocjach dnia – zachęcamy do założenia konta i wyrażenia zgody na otrzymywanie wiadomości od nas na ten temat.

Podczas składania zamówienia należy wybrać termin realizacji. Opcja JAK NAJSZYBCIEJ oznacza z reguły czas realizacji około 30 minut. Przy czym faktyczny czas realizacji zostanie podany przez kelnera po przyjęciu zamówienia. W przypadku dużego ruchu w restauracji czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu, o czym poinformujemy.

Opcja ZJEM NA MIEJSCU jest przewidziana dla osób indywidualny i grup. W przypadku lunchu biznesowego lub wycieczki Organizator może wybrać wcześnie dania i napoje oraz opłacić całość kartą przed przybyciem Gości. Konieczne jest podanie ilości gości. Jeżeli jest potrzeba odświętnej dekoracji stołu, prosimy o zgłoszenie tego faktu obsłudze, pod numerem 71 391 32 91 (Restauracja) lub w komentarzu do zamówienia.

W celu zgłoszenia reklamacji dania na wynos klient zobowiązany jest dostarczyć reklamowany posiłek w celu wymiany na pozbawiony wady. W przypadku braku składnika dopuszczamy wysłanie wiadomość ze zdjęciem wadliwego posiłku, krótkim opisem wady oraz nazwiskiem zamawiającego na numer +48 530 905 092 lub mail: nawynos@hotelazyl.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie, najpóźniej w terminie 7 dni.